Tomáš Slavík si jede slušnou pilu. Po vítězství na závodě německého poháru minulý týden, si na na řídítkách udělal další zářez. A to v podobě vítězství v závodu Českého poháru, což je jedna z nejprestižnějších fourcrossových lig na světě.

Více info z mailu, který nám přístál v redakci:

Druhý závod letošního IngBau 4X Cupu, který se jel premiérově na trati v nejzápadnějším místě České republiky v Aši, kam dorazilo zatím nejvíc jezdců ze zahraničí a kvalitou jezdců se závod podobal spíš Světovému poháru! Vyhrál Tomáš Slavík (RSP Racing Team) a upevnil si tak své vedoucí postavení v průběžném pořadí 4X poháru. Stříbro pro sebe vybojoval Němec Johannes Fischbach před tentokrát třetím Michalem Prokopem.

"Byl to opět úžasnej závod, úroveň Českého poháru opravdu nezklamala! Trať tady v Aši je na vysoké úrovni jak pro jezdce, tak i pro diváky. Je to takovej menší motokros a to mě baví. Jezdilo se mi skvěle a se svým výkonem jsem spokojenej. Chvílema jsem si připadal jak na Světovém poháru, třeba když jsem se na startu semifinále stavěl na rampě mezi Prokopa a Wichmana. Čím dál více se utvrzuji v tom, že kdo dokáže vyhrát ČP, tak by dokázal vyhrát i SP!Úroveň těchto závodů je opravdu vysoká a je to skvělej trénink pro SP a MS."

Další plánovaný závod je noční Euro Series v Sczawno Zdroji, Polsko.Pro více info sledujte www.facebook.com/tomslavik63 a www.tomasslavik.com

Ride hard

TomasSlavik.com

Tome, držíme palce a ať si jako big boss Kája, zlatý každý rok!