Tom vydal nedávno krátkej edit, kterej mapuje jeho loňskej rok. No a k této příležitosti jsme s ním udělali krátkej rozhovor. Víc už video a řádky níže…

Čau, tak co zrovna teď dělá Tom Lysý? Studuješ, makáš?  Jak co?
Čau už delší dobu jen tak zevluju . Když je pěkně tak žiju na chatě nebo jezdím na kole, běhat se psem a mám taky přítelkyni takže času na práci moc nemám. Zatím mě to pořád baví takhle žít, dá se říct že to byl můj sen když mi bylo patnáct a ted si to pořád užívám.

Sněhuláci chcípli, zima za náma… Jak sis letos užil sníh?
Jeden dlouhej víkend na Dolní moravě jako lyžař a jinak jen běžky okolo chaty. Na hory jezdím raděj s kolem v létě.

Jak sem řekl sníh je za náma a čeká nás Jaro, léto, závody ježdění… Už máš nějaký plány na letošek? Co objedeš, kam se vydáš?
Já moc neplánuju, čekám co příjde a podle možností se tam vydám. Zatím vím o bikehall contestu který jezdím už od jeho prvního ročníku.

Jsi dost všestranný jezdec, jak je vidět ve videu, tak si dáváš park, dirty nebo slopestyle. Jak by si charakterizoval svůj styl?
Začínal sem v parku a dirtem, tak dva roky zpět začal slopestyle a minulej rok sem dokonce vyhrál jeden závod ve sjezdu. Na kole mě baví všechno jak pořad dokola zkoušet triky v radiusu nebo celej den lítat po lese nahoru a dolů.

Kam se chceš posunovat a jak budeš jezdit třeba za rok, dva?
Hlavně jezdit tak aby mě to bavilo a měl sem dobrej pocit z toho jak jedu nebo jakej trik dávám.

Ve videjku je vidět spousta lokalit a parků…  Kde se ti jezdí nejlíp a kde jsou nej párty?
Loni sem jezdil hodně na trati co mám kousek od Prostějova a na videu začína 0:25 je to sjezdová trať z malého kopce super na pevný rám a stačí jedna brzda. Zubří má super dirt park a na slopestyle a party Dolní morava.

Hraje ti tam Yelawolf pokud se nepletu, jakej je tvůj hudební názor a co posloucháš na kole?
Yelawolf je ted můj nejoblíbenější  raprocker co znám. Poslední rok převažuje on v mém přehrávači a taky v autě. Jinak česká klasika jako screem of the lambs nebo hazydecay.

Zranění občas zastihne každýho, jak to máš ty? Vyhejbaj se ti nebo na jizvy můžeš balit holky?
Měl sem klíční kost z bikehall contestu asi 2009. Jinak poslední dva roky vůbec nic! Poslední dobou se víc kolem bavím, než zabíjím.

Poslední otázka jen krátce. Kam se chceš s kolem letos kouknout? Co by si chtěl odjet za trik?
Už hodně let jezdím na skoro stejný místa začíná to Zlínem a Truntovem a končí v Brně na výstavišti. Tak zase to objet a určitě se objeví nějaký zpeštření třeba jako loni Balaton bike fest. A trik třeba pořádnej tabletop v backflipu.

Závěrem můžeš dát něco pro fanynky….
No dal bych třeba číslo na mobil ale mám přítelkyni takže nic…