Takže Kubo, jak bylo v Cali a jak dlouho jsi tam vlastně byl? Edit vypadá našlapaně, určitě sis to tam moc užil.
Ahoj, letos jsem si Cali opravdu moc užil. Byl jsem tam okolo měsíce. Co víc si člověk může přát? Teplo, kámoši, ježdění, co Vám budu, není tohle sen každýho bikera?

S kým jsi tam byl a koho jsi potkal?
Byl jsem tam společně s taťkou, jinak se to udělat nedá. Pokud je Ti pod 18, do Woodwardu se sám prostě nedostaneš.

Kde se ti jezdilo nejlíp a proč?
Rozhodně Woodward West a u TJ Lavina na zahradě. Myslím si, že Woodward mluví sám za sebe. A TJ zahrada a celkově jeho barák a celý Las Vegas je opravdu krásný místo.

Na Woodwardových překážkách se musí jezdit úplně jinak, takže ses určitě naučil spoustu nových věcí a získal víc sebedůvěry. Vypíchneš něco?
Naučil jsem se dost nových věcí, ale přece Ti je nemůžu všechny prozradit. Na co jsem pyšnej, tak je Backflip Barpin to Barspin Back.

V editu máš integrálku, což je novinka. To kvůli bezpečnosti, protože jsou tam větší skoky?
TJ Lavin se před 5 rokama rozbil a byl nějakej čas v kómatu a měl nějaký vážnější zraněni hlavy. Chvili to trvalo než se vrátil zpátky do normálního života a hlavně zpátky k ježdění. Je už zase normální a jezdí, ale už jezdí jen ve fullface helmě, aby předešel dalšímu jakýmukoliv zranění. Kdokoliv chce jezdit u něj na zahradě musí mit fullface helmu, to jsou jeho pravidla. Nemáš fullfacku? Nevadí půjčim Ti, mám jich tu dost. Je to jeho jediný pravidlo když chceš jezdit na jeho zahradě. Navíc nedělá to kvůli sobě, ale myslí to dobře s tebou. Aby jsi nemusel zažít to, co zažil on.

Jaký z tama máš nejlepší zážitek? Špatné tě tam doufám nepotkaly.
Nejlepší zážitek asi úplně neřeknu, celej výlet byl fakt hustej. Co byl úžasnej pocit, když sedíš vedle TJ Lavina na rozjezdu a bavíte se, smějete se, jak kdyby jste, se znali roky.

Co bys poradil klukům, kteří by se tam chtěli taky podívat? Jaké jsou první kroky?
Důležitý je se nebát mluvit, či někam napsat. Máš pusu, tak mluv. Pokud si lámete hlavu, jak se dostat do Woodwardu. Rád bych vám poradil, ale změnily se tam kompletně pravidla a i pro mladýho Američana je sakra těžký se tam dostat. Ale na Woodwardu nestojí přece celá Amerika, takže se neboj vyrazit do světa a splnit si  svůj sen.

Určitě je potřeba nějaká ta podpora, takže pokud chceš někomu poděkovat a nebo něco ještě doplnit, pojď na to!
Chtěl bych poděkovat sponzorům za jejich podporu, bez který by tenhle výlet nebyl určitě možnej – 34R BMX, Etnies, TSG. Activity a Drift. V neposlední řadě patří obrovský dík rodičům za jejich obrovskou podporu.