Někdo tuhle prohlásil, že si prostě budeme muset sundat řetězy, abychom se sešli a pojezdili jako dřív. A tak se taky včera na Štvanici stalo. Lidi ze všech disciplín umí dát v Čechách dohromady snad jen legenda ježdění Majkl Maroši a ten to prostě udělal. Já si tuhle nejlepší akci roku musel chtě nechtě kvůli úterním státnicím nechat ujít a věřte, že jsem z toho hodně naštvanej, takže vy co jste se nezúčastnili dobrovolně si naplácejte na holou.

A očekávání všech akce možná předčila, přišlo se podívat na 3500 lidí. V jízdách proti sobě nastoupili rajdři ze všech možnejch disciplín. A do toho vyšlo krásný počasí. Red Bull celou akci zmáknul na jedničku, startovný bylo zadarmo a jezdci měli k dispozici mechanika, občerstvení a připadali si tak chvíli jakoby ani nebyli v Čechách.

Závodní jízdy byly hodně atraktivní a byly vidět parádní souboje. Klauz třeba porazil slovenskou ikonu Filipa Polce nebo tu nastoupil David Benda či Frenk z Hvozdnice. Největší ďábel byl pak Michal Prokop, kterej se přihlásil do obou kategorií a tak hned, co vyhrál bmx, už byl na startu finále MTB. Finále MTB byla prostě ukázka toho nejlepšího, co se na kole dá udělat, protože proti sobě nastoupili dva současně nejlepší 4X rideři světa Frky a Datel. Vítězství bral nakonec Slavík.

Po závodech zahráli The Wifebeaters a Pipes and Pints, takže to nemohlo mít žádnou chybu. Na After Party bylo podle Maňase Tomka takovejch čubek, že by  z toho jeden utekl z vlastní svatby. Těšte se na další fotogalerie a videa, který Vám přineseme a doufejte, že RedBull, Majkl Maroši a ostatní zůstanou podobným akcím naklonění, abychom se zase sešli, pojezdili a užili si srandu. No prostě tak jako dřív..

Výsledky:

Výsledky BMX: 
1. Michal Prokop
2. Viktor Valachovič
3. Lukáš Měchura

Výsledky MTB:
1. Tomáš Slavík
2. Michal Prokop
3. Kamil Tatarkovič