Svět Radka Lišky je jen kolo, takže i když venku napadnul sníh a je tam okolo mínus patnácti, Radek stále jezdí na kole a piluje triky. Na moji otázku, jestli nebylo lepší si vzít aspoň bundu, když jsem ho viděl jezdit v mikině, a nebejt teď nemocnej, mi odpověděl, že by si neviděl na pedály. Každej to máme hozený holt trochu jinak. V dnešním videu vám Radek ukáže, jak si poladil svoje kolo na rok 2012, aby jste ho mohli lehce identifikovat.

Radek nám k tomu řekl:

Začnu asi rámem AGang exe star, který vozím už druhým rokem a naprosto mi vyhovuje. Potom vidlice RST space jump, která patří mezi levnější, ale jsem s ní na svoje ježdění velice spokojenej a brzdu mám tektro draco.

Tento rok nás s bráchou nově podporuje shamanracing.com, který distribuje napřiklad značky x-tricks a spank, od které jezdím řetěz a nové ráfky spank subrosa. Potom mám třeba nový pivotal sedlo od AGangu a několik vymožeností a drobností od shamanracingu.

foto cartman

Video jsem si zpracoval a natočil kromě některých záběrů sám. Nakonec bych chtěl poděkovat AGangu, shamanracingu a rodičům, že mi na některé věci přidali.