Petr Havlík se nedávno naučil flair. Dal do kupy videjko z učení a výsledek je naprosto crazy! To byl impuls pro nás mu napsat, zeptat se jak se má, co dělá, bude dělat a vůbec všechno důležitý se dočteš níže!

Čau Pítrs, jak to jde? A co momentálně děláš, když nejezdíš?
Čau tak zrovna teď  zevluju u kompu a domlouvám se s klukama na odpolední pojezd. Jinak mimo kolo chodim do školy, hraju na elektrickou kytaru, lítám RC letadýlkem, sedim v hospodě nebo u kompu a občas chodim do korbodílny.

Jak sis užil trénink s Markem Internetem? J
Jo užil jsem si to a bylo dobrý, že ti hned řekne co děláš špatně. J

Jak probíhalo natáčení a jak tenhle crazy nápad vznikl?
Když jsem poprvé viděl to video, tak mě hned napadlo, že jestli někdy odjedu flair, tak si to sestříhám přesně s timhle videem. A taky se to aspoň odlišuje od jiných videí, videí kde se přes půlku videa honí mraky, je už dost.

Na konci videa si to dáváš pěně do perfecktu, už víš, jakej trik vyzveš příště?
Ještě musim vypilovat ten flair, abych ho měl fakt na jistotu, je to hrozně pitomej pohyb.

Co vyzvu příště, to vim, ale nechci to takhle veřejně prozrazovat. Napadá mě pár docela reálných věcí, tak jsem zvědavej, jak to půjde. Baví mě ale spíš vymýšlet nějaký kombinace, který jsem ještě u nikoho neviděl, než dělat pořád triky, který máš na každým videu.

Závody, kde se letos ukážeš a kam se nejvíc těšíš?
Chtěl bych toho jet co nejvíc a i víc závodů v zahraničí, ale všechno závisí na penězích. První závod co pojedu, bude asi Bike hall v Trutnově, tam se docela těšim. J

S kým teď nejvíc bikuješ?
Asi s klukama z MB, hlavně s Bičkem a Masákem a nebo sám v Boleslavi v parku. Je tam sice dost lidí ale všichni tam jen zevlujou, takže jsem většinou jedinej, kdo jezdí.

Kde teď nejvíc bikuješ
Zatím jsem byl 2x ve Stráži pod Ralskem v hale a párkrát v Boleslavi v parku. Na to, že je duben tak fakt tragédie.

Můžeme se těšit na další podobné videjko?
Nooo…můžete, ale spíš se radši netěšte, protože by jste se taky mohli těšit úplně zbytečně 😀