VANS rebel jam se jel třikrát v Berlíně, jednou v Portimao a minulý rok v Eindhovenu. Letos se jam vrací opět, doslova na pláž a to do španělské Tossa de Mar. Koncept této bmx siesty je připraven jak pro street jezdce, dirtaře, tak i flatland vyznavače. Kromě Michaela Berana, nebo Ondry Bělohoubka do Španělska zamířil také Monster Energy rider Ondra Šléz, který nás bude průběžně informovat, co se děje.

Na VANS rebel jam jsem již nesehnal letenku, abych letěl ještě s kámošem Davidem, ale Kristýna z Monster Energy mi vše zařídila, což je super a já tak mohl letět. Sice sám, ale to už jsem si nějak zvykl.
 
Ve čtvrtek ráno vstávačka klasicky brzo, že to pomalu ani nešlo a v 7:00 let s přestupem v Mnichově. Dorazil jsem do Barcelony, kde jsem musel najít autobus směr Tossa de Mar (kde se jam odehrává). Bus jsem úspěšně našel a dokonce potkal i pár jezdců.
 
Lístek jsem měl opět zařízenej od Kristy, takže z její strany supr práce! Stejně jako já v Barceloně přestupovali třeba Perazovi. Takže vyhlídková jízda směr Tossa byla pohoda.
 
Ubytování bylo lehké překvapení, jakejsi na půl bungalov, na půl stan. Nicméně jsem se šel mrknout po okolí a něco nafotil a pokoupil jídlo v hotelovém obchodu nad kempem. Vypadá to tu supr, jezdců hodně, jen závodní atmosféra zatím celkem schází.
 
Park vypadá dost natuněně. My se budeme těšit na další update od Ondry, kterej Vám naservírujeme ihned, jak nám přistane v poště. 
 
Foto a slova – Ondra Šléz