Odhalení ninjy je tu, už je to skoro týden, co nám přistálo na mejlu jeho první video a měl štěstí, že jsme se rozhodli ho vydat. Damjána spoustu z vás podle třetího videa bezpečně poznalo, tak jsme ho dneska vyzpovídali o tom jak celej nápad vzniknul a jak se naučil bejt ninja. Kdo neviděl nějakej ze tří dílů ninjy, najde ho v souvisejícíh článkách dole pod rozhovorem.

Pěkně sis s náma pohrál, nepoznal Tě ani eMTý, jak Tě napadlo udělat tuhle srandu?
Název tohoto kola sám vybízí k velké představivosti. Napadlo nás udělat něco trochu humornýho a navázat na řadu internetových ninjí a superhrdinů, kteří svými komickými neschopnostmi dokážou ublížit víc sobě, než někomu jinýmu. Zajímaly nás reakce všech kolem, záměrně jsme to vypustili anonymně. 

Kde s kým a jak dlouho jste to natáčeli?
Natáčeli jsme to s Johnnym Vee, což je mimo jiné spoluzakladatel komunity Maters of Zevl. V minulosti jsme spolu často točili a dělali hodně srandovních věcí. Ten nápad vymyslel on a natáčení byla fakt prdel. 

Trénoval jsi doma před zrcadlem nebo jak jsi naladil ty ninja pózy?
Ty pohyby má každej fanoušek Arnieho, Slye, Dolpha a jinejch zabijáků v krvi. 

Kde jsi sehnal výbavičku?
Ninja výbavička se dá sehnat jednoduše, pár návštěv hračkářství a je to doma. A bike výbavu můžeš omrknout na AGang.eu 

Jak jsi spokojenej se svojí novou ninjou?
Ten bike mi vloni sedl pekelně do ruky, prolítal jsem na ní hodně freeridových lokalit a trailů a fakt jsem nechápal, jak krásně to šlape. Všechno funguje jak má a geometrie se hodí jak na prasení kořenů ve velké rychlosti, tak na lítání vzduchem. Letos mám doma novou Ninju v našlapané světle zelené barvě, takže budu muset trochu obměnit můj Ninja outfit, hehe. 

Jakej arzenál AGang kol máš teď ve svým vozovym parku?
Mám doma dvě Rocknrolly – novej prototyp i sériovýho bělouše, pevňáka EXE Star, Ninju 2.0 a enduro mašinu Culta. Vše samozřejmě od AGangu. 

Poslední díl s ninjou shlídlo přes 1200 lidí, můžeme se těšit na něco dalšího?
Minulej rok jsem nebyl moc aktivní co se týče videí, od začátku tohoto roku jsem vypustil pár věcí na zkoušku a ujasnil si, jakým stylem mě bude bavit točit a stříhat. Věci do sebe perfektně zapadly a na letošní rok mám rozplánovaných několik video projektů. Rozhodně ale nechci vypouštět planý a narychlo splácaný video-edity bez jakékoliv hlavy a paty, kterých na facebooku každej den přibývá 60.