Zima je dlouhá a téměř nekonečná. Ježdění v našich končinách v ten moment dost omezené. Zrodila se tedy myšlenka v hlavě dvou ikon freeridingu, vyrazit na místa neprobádaná. Lehce dostupná a celkem laciná. Zrodila se myšlenka udělat něco, která není úplně komerční, avšak naprosto zajímavá. Udělat něco, co nabídne prostor dalším lidem a otevřít obzory a oči některým dalším. Pokořit hranice, nejen svoje. Zažít něco neobvyklého a zásadního, avšak lehce dostupného. Zdokumentovat to očima Richarda Gasperottiho a Michala Marošiho. Dvou klaunů, co mají srdce a slezinu na správném místě.

Po třech hodinách letu vystupujete v Marrakechi. Město plné kouře, pro nás dosti odlišné kultury a mnoha dalších možností. Nedaleko pohoří Atlas. Nedaleko cíle, který nebere konce – našeho cíle.

Podmínky pro ježdění v tomto ročním období v Maroku jsou dokonalé. Moře možností realizovat se a objevovat nové věci. Možná se může stát něco zajímavého, ale nepočítejte s tím, že zajímavějšího než cesta do Afriky na bike.

Celé video můžete vidět 18.4 v Roxy na premiéře Signatures, tak dorazte!

MM