Liška bros si spíchli nový video, tak jsme se rozhodli je k tý příležitosti rovnou vyzpovídat. Dozvíme se, třeba že Danda byl letos rozlámanej a skoro nikde nebyl nebo že Radek má novou dívku, jejíž objevování je teď jeho největší zábavou. Tak na co čekáte? Otevírejte článek.

Čau bráchové, přišel podzim, skončily prázdniny, co děláte a jak často zvládáte chodit na kolo?

Danda: Čau, no tak začla škola, takže už to není jak o prázkách. Víkendy teď byly o závodech a nebo jsme vyrazili někam na lano a v týdnu jsem většinou ještě utahanej z víkendu. hehe
Radek: Tak já se snažím využít veškerej volnej čas tím, že chodím na kolo budto na street nebo k nám na A51. Zbytek času věnuju dívce, studiu a autoškole

Kde jste všude letos byli a kam hodláte ještě vyrazit, než zapadnem sněhem?

Danda: Já jsem na moc akcích nebyl, poněvadž jsem byl skoro celé léto zrakvenej, ale například jsem byl v Praze na PUMP RIDERS nebo na FFT slopestylu v Ústí nad Orlicí. Zúčastnil jsem se taky HF bike campu na Fajťáku a teď na podzim to byl Shibák contest, Buba invinational a Pump@Trick. Letos se chystám ještě na Marosanu.
Radek: Bohužel jsem musel kvuli Danovýmu zranění objet hodně závodu sám. Ale objel jsem toho celkem hodně. bihehall, FFT slopestyle, fun serku, Pump riders, slopestyle na DM, dirt picnik v polsku, skateparkovej jam v německým zittau.

Jak dlouho už vůbec na tom kole jezdíte a co zranění? Danda je věčně zlomenej a Radkův výstup na autobusáku taky nevypadá pěkně.

Danda: No tak na kole už nějakej ten pátek jezdím no, první mtbčko jsem měl v roce 2005 a od té doby jsem měl jenom pravej klíček, ale za to asi pětkrát… Jinak to byly jen klasický naraženiny nebo odřeniny.
Radek: Tudle jsem to počítal a dopočítal jsem se 7let. Zranění musim zaklepat ! Měl jsem pouze  zlomenou klíční kost.Jinak takový ty naraženiny 

 

!##GALLERY##!

Jakej máte materiál na letošní sezónu co se týče kol a ostatního vybavení, chystají se nějaký změny na příští rok?

Danda:Kola mám Exe 1.0 a Ninju 3.0 od AGangu a jsem s nima spokojenej. Takže změny? To se zatím neví, ale žadný větší neplánuju.
Radek: Oproti Danovi mám pouze jedno kolo. Exe stára s vidlicí RST space a komponenty spank, kterej měl v minulym DB bikecheck . 

Nakonec nás zajímá pět věcí, který děláte kromě kola a ani nesouvisej s kolem, protože jak vás známe, tak byste napsali stavění, leštění kola, opravování kola, koukání na bikový videa a objednávání si věcí na kolo.

Danda: Tak kromě kola teď teda chodím do prváku na strojárnu k nám do Turnova a občas zavítám na nějakou tu párty.
Radek:  Mimo kolo mě zajima hlavně moje děvče, hudba, čehož jste si ve videu možná všimli hehe. Rád fotim a točim.

Ještě malej dotazník nejlepších věcí za rok 2012(rozuměj co se stalo letos, viděli jste letos, byli jste letos..):
video:
Danda: Strength in Numbers
Radek: (se za to stydí, asi to bylo nějaký porno, tak nám to nevyplnil)

pojezd:
Danda:  Kámošskej na A51
Radek: FFT slopstyle 

závod:
Danda: Buba invinational
Radek: bikehall 

party:
Danda:  FFT slopestyle after
Radek: bikehall na pokoji 

radost:
Danda:
  vítězství na Pump@Trick
Radek: objev mé dívky, nejlepší sezona vubec