Mediální mrdák, jezdec, fotograf, GoPróčkař a Shamanův otrok Kubajsz si poladil svůj web. Co je na tom novýho, nám sepsal do článku, tak mu do komentu napiště, jestli se vám to líbí.

Na rok 2012 jsem se rozhodl, že zas trochu poladím KUbajsz.coma. Zvolil jsem klasičtější vzhled. Na webu najdete zase sidebary s různými odkazy na archiv, bleskovky, weby kámošů a novinky. U archivu bych se na chvíli zdržel. Pokud si všimnete, začíná to lednem 2008, když jsem se poprvé pustil do vlastní tvorby stránek po třech letech úplně původní verze KUbajsz.com.

Letos tedy začínám 4. rok wordpressování. Za tu dobu moje stránky navštívilo více než 300.000 unikátních IP adress, od prvního článku uplynulo 1449 dnů, vydal jsem 309 článků, poslali jste 2899 a z toho je nejvíc komentů od JR. ! Gratulace! A ostatním děkuji za návštěvy.

Poupravil jsem taky jednotlivý záložky, takže to můžete prošmejdit. Určitě uvítám připomínky a nápady co a jak vylepšit. Pokud by se našel i nějakej frajer, co by mi s tím dokázal reálně pomoct, tak bych byl opravdu rád. No a rád bych se do toho zase vobul, takže budou příbývat různé články nejen o kole. Tak díky dirtbikeru za prostor pro novinku!