Dá se v obleku odjet třeba backflip? A jak se takové video natáčí? Red Bull rider Michael Beran o tom ví své.

berry-a-bmx-v-obleku-op-prostějov-móda-satydelajicloveka (1)

Jaká byla tvoje první reakce, když ses dozvěděl, že firma Móda Prostějov chce spojit obleky s tvým sportem?
Musím říct, že jsem vybuchl smíchy… Kvůli závodům jsem trávil veškerý čas na kole a bohužel kvůli tomu nechodil vůbec do tanečních.

Společenský oděv jsem nikdy neměl moc v lásce, protože si to u nás doma brali na plesy a věnečky lidi, kteří se snažili vypadat a chovat společensky, ale přitom jim koukala sláma z bot…

Video z backstage:

Napadlo by tě to vůbec někdy předtím?
V životě bych nečekal, že budu dělat promo na společenský oděv a už vůbec ne na kole. Vždycky jsem obdivoval Jamese Bonda, co všechno v obleku dokáže. Ale jsem za to rád, mám další zkušenost do života a třeba díky tomu i rozjetou kariéry modela … haha.

Dělal sis starosti s tím, jak se budeš na kole v obleku pohybovat?
Trošku jsem pochyboval nad tím, že v tom budu schopný dělat triky, protože ze zkušenosti s jinými obleky v běžném životě (na maturitě) jsem předpokládal, že kvádro několikrát praskne. Třeba na zádech nebo v rozkroku, ale musím říct, že jsem byl mile překvapený a nic takového se nestalo. Ani když jsem hodil záda pod Trojským mostem…

Takže jaké to tvoje ježdění nakonec bylo?
Super! Hrozná zábava při natáčení, klidně bych si to dal znova. Teď můžu konečně babičce udělat radost a darovat jí fotku, kde jsem v obleku.

Video ZDE!