Výsledky týhle povedený akcičky jsme si tu vydali už dávno, dneska je na řadě video. Tak se pojďte podívat, jak to na jedný z mála slopestylovejch akcí, kterou pro nás firma Horsefeathers zaštítila, vypadalo. Pár slov vám k tomu ve videu řekne i Láďa Klauz, kterej na videu předvede i pendulum vrácený na Klauze.

Na startu se objevila jména jako Láďa Klauz z Rakovníka, Jan Netro Netrval z Klatov nebo Marek Lebek z Polska. Láďa Klauz, který rozjížděl profíky jezdil hodně na jistotu a moc nehrotil. Ale i tak mu triky jako X-UP z dropu, can can z Monster lávky, či 360 a tailwhip na dirtech stačily na třetí flek. Druhý flek si vyjel polský rider Marek Lebek, který v prostřední sekci slopestylu nenechal nic náhodě a na bednách dával triky jako barspin nahoru, xup dolů, tailwhip nahoru a backflipy na dirtech, takže druhé místo zaslouženě. První flek si přímo vyfajtoval Jan Netro Netrval, který si triky 360 z dropu, x-up z dropu, a 360 double tailwhip na dirtech bez kompromisů zasloužil příčku nejvyšší a tučné peníze.

Na závěr ještě jednou díky sponzorům a pořadatelům za skvělý sobotní den a Vysočina tímto bikově neusíná k zimnímu spánku, ale můžete se ještě těšit na 22. září, kdy v Třebíči vypukne Cyklopeklo #7!