Schwara nám do Horsefeathers blogu ještě nepřispěl, proto tu od něj máme pořádnou nálož. Dodal nám jak fotogalerii, tak video i nějaký povídání. Tak se pojďte podívat, co všechno dělal přes léto on.

Prázdniny jsou čas bikingu zaslíbený a to ať už je skutečně máš, nebo pracuješ.

My jsme hned na začátku července využily státních svátků a vyrazili s FRbikes partou na týden do rakouského Saalbachu. Důkladně jsme projezdili všechny bikové traily jež údolí nabízí. Jelikož tou dobou Saalbach hostil velký freeride festival, neodolal jsem a zúčastnil jsem se dual slalomu, kde jsem nakonec obsadil v našláplý konkurenci slušný 10. místo.

 

Nedlouho po návratu jsme se vrhli na přípravy Frbikes Fun Downhillu v Bikeparku Lipno. Na startovce bylo nakonec zapsáno přes sto jezdců z ČR, Rakouska, Holadska a dokonce i z Anglie. Přes organizátorský povinnosti jsem si na konec stihl i zazávodit. Zajel jsem třetí flek a od prvního mne dělilo pouhých šest desetin sekundy.

 !##GALLERY##!

O prázdninách proběhli také dva náročné natáčecí dny s Mad Moss Films pro jejich projekt JČR který má mít premiéru tuto zimu. Jeden den jsme strávili právě na Lipně, druhý pak proběhl na tajném freride spotu. Kluci mají k dispozici různé technické vychytávky jako kameru na čtyřmetrovém rameni, točí záběry z dvě stě metrů dlouhé lanovky a podobně. Myslím, že výsledek bude určitě stát za to!

 

Kromě jiného jsme také navštívili stále se lepšící Bikepark Špičák a nezahálelo ani moje allmoutain kolo, na kterém jsem poctivě zdolával jihočeské kopce a traily.