Kluci z bikovýho Horsefeathers týmu si každej měsíc vydávají u sebe na blogu report, co kdo ten měsíc dělal. Nám se to líbí a tak jsme se přihlásili, jestli by nám to poslali i k nám do redakce. První díl od Maňase Tomka je právě tu.

Červenec je za náma a musím říct, že mně utekl jako voda. Hned první víkend jsem se účastnil velké testovací akce kol AGang na Ještědu, následovalo super ježdění v Rokytnici s oldschool bmx partou, co nakoupila DH kola, pak nabrat týmovýho kolegu Dandu a hurá na Fajťák u Velkého Meziříčí. Tady brněnský Horsefeathers store uspořádal kemp a byla to velmi povedená akce. Koučovali jsme, mlaďasové se učili, jak se starat o tělo i kolo, jak projet zatáčku i otočit beko.

Další důležitou akcí tohoto měsíce pak pro mě byla svatba. Ta moje, samozřejmě! A že jsem si vybral tu nejlepší ženu, to mi dokázala výběrem naší svatební cesty. Návštěva přátel na východním pobřeží USA, spojená s několika dny strávenými na těch nejlepších trailsech na světě a ježdění s legendama, jako třeba Brian Foster… Díky Terezko!

Ostatní matroš, kterej už kluci na blogu vydali, můžete zhlídnout tady  http://www.horsefeathers.eu/cs/blog/?filter=bike.