Premiéra filmu proběhne na ČT sport v neděli 31.5.2020 v 13:10.

Michal Kosík a Dan Bařák vyrazili do kanadského Whistleru prověřit místní traily a z celého tripu vzniknul krátký snímek, který je plný nespoutané přírody a pořádného mountainbikingu. Dva hendikepovaní bikeři na cestě do meky sjezdového ježdění, to si nemůžeš nechat ujít. Premiéra filmu proběhne na ČT sport v neděli 31.5.2020 v 13:10.

Michal Kosík si během pádu na kole poranil páteř a Dan Bařák v mládí při nehodě přišel o nohu. Hendikep pro kluky nikdy neznamenal překážku, kterou by nedokázali překonat. Společně se vydali splnit si celoživotní sen, kterým bylo bikování v Kanadě. Během tripu chtěli kluci také nasát místní atmosféru a vidět kus přírody z nádherné Britské Kolumbie. Celou cestu o poznávání nových míst a o pořádném bikování se kluci rozhodli zdokumentovat spolu s Martinem Vrbickým a Radkem Sieberem.

Výsledkem je dokument Proti Hendicapu, který byste si neměli nechat ujít. Proto bychom Vás všechny rádi pozvali na premiéru, která bude 31.5.2020 ve 13:10 v České televizi na programu ČT sport a hned 1.6.2020 bude k dispozici na internetu o něco delší verze pod názvem KrtiplTrip. Všem Vám moc děkujeme a brzy na viděnou třeba u promítání pod širým nebem.

DANIEL BAŘÁK A MICHAL KOSÍK uvádí PROTI HANDICAPU, dokumentární film MARTINA VRBICKÉHO režie, kamera, střih a výroba FULLFACE PRODUCTIONS produkce RADEK SIEBER namluvil JIŘÍ HÖLZEL zvuková postprodukce MAREK NĚMEC lékařská podpora PETR MALOUN speciální host TOMÁŠ PROCHÁZKA

@pahyl22 @michal_kosik @fullfaceproductions @radeksieber @adapted_cz @nerodrinkscz