Ze slopestyle bikové scény přichází dobrá zpráva. Kluci z FFT bike parku v Ústí nad Orlicí si pro všechny bikery i diváky připravili na sobotu 9. června nadupaný program plný adrenalinu, pohody a zábavy.

Po úspěšném třetím ročníku FFT slopestylu se organizátoři pod vedením Michala Moravce rozhodli věnovat se mladým týpkům, dali si se závoděním na rok pokoj, a o to s větší chutí se pustili do příprav do 4. ročník závodu. Připravili proto tratě, které by měly odpovídat evropským závodům, skoky zvětšili, takže se můžete těšit na lávky ve čtyřech metrech, sedmi až osmi metrový dirty a podobně. A navíc, akci dělají tak, aby měli diváci vstup ZDARMA!

Park bude pro bikery připraven od středy 6. června, takže můžete přijet trénovat. V pátek okolo šesté večer se park uzavře a proběhne finální shape skoků. Závod je na programu v sobotu 9. června, kdy od 9 hodin do 13 proběhne trénink a registrace bikerů do závodu. Kvalifikaci si zajedou všichni mimo TOP 8, kteří jdou přímo do finále. Pozvaná je špička ze střední Evropy, bikeři z Polska, Lotyšska, Německa samozřejmě z Česka. Dle tréninku a počtu přihlášených do kvalifikace jsou připraveny 2 divoké karty, které Vás mohou posunout přímo z tréninku do finále k TOP 8.
Možnosti ubytování je ve ve stanu v bike parku ZDARMA  a i WC je zajištěno. Jinak Hotel Poprad ceny od 290 Kč (přímo u místa konání after party), Hotel UNO  ceny od 390 Kč (nejblíž k bike parku, kousek na party), Sport hotel ceny od 470 Kč a Hotel Florida pro boháče od 950 Kč.

Připraveny jsou věcné ceny v hodnotě více než 30 000 Kč a především prize money v hodnotě 15 000 Kč (1. místo 7.000 Kč, 2. místo 4.000 Kč, 3. místo 2.000 Kč, 4. místo 500 Kč, best trick 1 000 Kč a best trick v závodě 500 Kč). Těšit se ale mohou i diváci – budou probíhat různé soutěže, připraveny jsou dárkové a reklamní předměty. Nezapomeňte na řehtačky, trubky, nalaďte hlasivky, ať jste slyšet i v okolních městech.

TOP 8 zvaných:
Pawel Turno (PL) – vítěz best trick třetího ročníku – double backflip
Maris Ornins (LV)
Hendrik Tafel (D)
Simon Kirchmann (D)
Martin Sitáš (SK)
Damjan Siriški (CZ)
Jan Netrval (CZ) – druhé místo závodu i best tricku
Tomáš Zejda (CZ) – vítěz třetího ročníku

K nim se přidá skupina postupujících z kvalifikace, počet organizátoři upřesní po registraci tak, aby byl závod co nejatraktivnější pro diváky. Prozatím je přihášeno 16 bikerů. Příhlásit se můžete zde. Startovné do závodu pro nepozvané bikery je 100 Kč, přičemž každý závodník dostane energy drink, lístky na pivo a párek a vstupenku na after párty).

Celý den Vás bude doprovázet zábava, hudba, doprovodný program, stánky s kolama, longboardama a skejtama, připraveno bude občerstvení a především hot ladies – sexy hostesky. Na osmou večer se vše přesouvá do Sport Music Clubu (Poprad) v Ústí nad Orlicí na after party (vstup 30 Kč), kde se pokračuje do ranních hodin. Od 21:00 vystoupí HAŤA PAŤA, pak ve 22:30 END a od plnoci hraje DJ Eggy.


 

Důležité odkazy:
Oficiální web závodu – www.fftbikepark.com/slopestyle2012/

Registrace závodníků – www.fftbikepark.com/registrace.html

FFT slopestyle event na Facebooku – www.facebook.com/events/146512638802096/

FFT bike park na Facebooku – www.facebook.com/fftbikepark

Akci můžete také podpořit na – www.pomahamesprovidentem.cz/souteze/provident/pomahame-s-providentem-v-cervnu-2012/fft-slopestyle-sportem-ku-zdravi/

!##VIDEO##!