Parta Brněnských zabijáku ve složení, Dan Miller, Mates Sedlák a Adam Halbich vyrazila na našláplý víkendový roadtrip za našimi polskými bratra a vznikl z toho parádní materiál!

Pár slov od Adama:

Výlet do Polska jsem plánovali už dlouho, hlavně kvůli velkému nafukovacímu dopadu. Večer před odjezdem se dozvídáme, že nafukovací dopad nebude. Rychle vymýšlíme náhradní plán – směr Polsko zůstává, pojedeme ke Godziekům na step up a nějakej ten airbag zvládneme taky. Koukáme na pár videí, nevypadá to moc vražedně, tak se těšíme.

Ráno přijíždíme do Ostravy do Betoňáku za Filipem Kamidrou, který je naším hlavním průvodcem na další 2 dny. Ten nám jen tak mimochodem říká že kluci polští step up trošku zvětšili… jen asi o 3 metry. Přijíždíme ke step upu, kterej je už na první pohled fakt velkej. Žena vytahuje z nářadí 3,5 metru dlouhý pásmo. Do díry se vleze 2x a ještě víc jak metr zbývá. No super, 9 metrů jsem na kole ještě neskákal.

Větší starosti než step up samotnej nám dělá rozjezd, kterej je fakt punkovej. Nahoře kličkování mezi stromy přes kořeny a pak mokrý ztrouchnivělý palety. Měníme pár prken, který už jsou na tom opravdu špatně a jdeme na to.

Nakonec se ukázalo, že jde o vcelku příjemnej skok, padly i nějaký ty triky. Dan se klasicky tak vyndal, že z toho bude ještě samostatný video, tak se máte na co těšit! Nakonec ještě velké díky Ženě, že se o nás tak postaral a doufám, že to brzy zopakujem!