Tentokrát se můžete těšit na rozhovor s člověkem co má na starosti Zbrojovku Kubou Vodičkou. Jestli jste zde nebyli, tak rozhodně vyražte a podpořte tento projekt!

Jak jsi se dostal k projektu Zbrojovka?

K projektu jsem se dostal zhruba před 2 lety. Už nevím jestli to byl Zdeněk Punčochář nebo Alex Rovný. Každopádně Tihle dva mě oslovili a představili projekt BMX sekce v hale číslo 7 brněnské Zbrojovky.

Kolik času a peněz to vše stálo? Kolik lidí přiložilo k dílu?

Stálo nás to stovky hodin práce, to se snad nedá ani vyčíslit. O penězích ani nemluvím. Navíc tohle je jenom začátek. Snažíme se to pořád posouvat dopředu. V partě je nás asi 5, kteří se na tom aktivně podílíme. Jinak nám za tu dobu pomohlo spousta lidí, za což jim moc děkuju.

Jaké máš další vize ohledně bike scény v Brně?

Moje vize se soustředí hlavně na dirty v Bástru a halu ve Zbrojovce. Pořád je co zlepšovat. 

Co by jsi doporučil klukům, co chtějí taky něco zbudovat?

Ať se nebojí zajít na radnici představit svůj projekt. Když se chce všechno jde! 

Zbývá ti čas kromě kola ještě na něco jiného?

Kromě BMX žádné jiné koníčky nemám. Jsem šťastně svobodný. V létě trávím volný čas na dirtech a v zimě v hale 😀 

Jsi ještě student? Co máš v plánu dál?

Mám dva roky po maturitě. Vždycky jsem chodil spíš za školu, než do školy. Další studium už neplánuju. Do budoucna bych se rád živil něčím okolo kola. Sám zatím nevím. Taky bych se chtěl podívat někam do zahraničí, naučit se pořádně anglicky. Plánů mám spoustu, teď je ještě realizovat hehe.

Poděkování závěrem…

Poděkování patří hlavně naší partě. Jsem rád že mám kolem sebe tak super lidi! Taky chci moc poděkovat TBB-bike, Horsefeathers a My Garden grow shopu za podporu Zbrojovky! Věřím, že společně dokážeme velké věci!